NOT KNOWN FACTS ABOUT SPICE JURMALA

Not known Facts About spice jurmala

Not known Facts About spice jurmala

Blog Article

Ūdens no spices parasti ir tīrāks nekā no dziļurbuma (smiltis strādā kā ļoti spēcīgs filtrējošs things). Smiltīs ir vairāk izredzes iegūt tīrāku ūdeni. On the net pieteikums

Ziemas salā elektriskais sūknis var aizsalt, tāpēc labāk to novietot apsildāmā vietā, taču ūdens cauruli no spices līdz sūknim vajadzētu ierakt zemē zem grants sasalšanas robežas, kas ir vidēji 1,40 dziļumā.

TV24 Saulvedis Vārpiņš par satiksmes drošības plānu: “Ne jau ātrums visos gadījumos izraisa avāriju, guess gan…”

Polietilēna spices ir samērā moderns risinājums un tās pirmo reizi Latvijā parādījās aptuveni pirms twenty five gadiem. To ķīmiskā izturība ir pielīdzināma nerūsējošam tēraudam – tās nerūsē, neoksidējas un visā garumā nav nevienas savienojuma vietas, kas padara gaisa piesūkšanu caur “izpuvušiem” un vaļīgiem savienojumiem neiespējamu, kā arī krietni atvieglo montāžu. Virsū ... Lasīt vairāk

Teorētiski vienkāršākais un lētākais ūdens ieguves veids ir iesistās cauruļveida akas izveide, ko tautā dēvē gluži vienkārši par spici. Modē nāk sintētiskie materiāli Klasiskā spices dzīšanas versijā zemē tiek iedzīta cinkota tērauda caurule, kas sastāv no vairākiem savienotiem posmiem. Tās diametrs parasti ir pusotrs metrs. Pēdējā laikā aizvien biežāk izmanto plastmasas caurules, taču previousāv risks, ka tieši šā iemesla dēļ būs grūtāk tikt pie ūdens. Lai būtu labs spiediens, caurulei jābūt pietiekami resnai un taisnai – bez izliekumiem. Spices apakšdaļā ir apmēram metru garš filtrs, kurš sastāv no perforētas caurules un bronzas vai misiņa sieta. Arī šīm detaļām arvien biežāk izmanto sintētiskos materiālus, un atsauksmes ir ļoti labas. Tiesa – cik meistaru, tik viedokļu – katrs slavēs savas detaļas un pels kolēģu izmantotās. Parasti filtru iedzen nerūsējoša satisfiedāla čaulā, lai nerastos mehāniski defekti, ievietojot to zemē. Jāpiekļūst pietiekamā dziļumā Būtībā spice ir ļoti šaura aka, kurā grodu funkcija uzticēta urbumā ievietotai caurulei. Vienlaikus pa šo cauruli uzsūknē ūdeni, un tai var pievienot plašu apūdeņošanas sistēmu mājai, dārzam, pirtiņai un citām vajadzībām. Smilšainās un irdenās augsnēs spici var iedzīt zemē ar veserveida iekārtu, wager plastikāta cauruļu ievietošanai parasti izmanto urbšanas un vai skalošanas metodi. Viens no riskiem, kas saistīts ar šo darbu, ir meistaru nespēja izveidot aku pietiekami dziļu. Šā raksta autoram nācās saskarties ar gadījumu, kad spices skalotāji solīja nokļūt līdz jebkuram vajadzīgajam dziļumam – varot "aizskaloties" kaut līdz zemes centram. Taču tad, kad dziļums jau sasniedza 15 metrus, guess ūdens urbumā tā arī neparādījās, "meistaru" entuziasms noplaka, un viņi no darba atteicās. Tapat kā akas gadījumā, ūdens parasti tiek ņemts no augstākajiem horizontiem, kur tas nav īpaši kvalitatīvs. Labu dzeramo ūdeni var iegūt no urbumiem, kuri ir dziļāki par ten metriem un kuru ūdensnesēja slāņa biezums ir vismaz 5 metri. Tieši akas dziļuma dēļ rodas papildizdevumi, par kuriem sākumā racēji parasti noklusē.

Ja arī būs uzlabojums, tas būs īslaicīgs, bet tēriņi – līdzvērtīgi jaunas spices ierīkošanai. Prātīgākais risinājums būtu turpat blakus, varbūt nedaudz slīpi ierīkot jaunu spici, lai nav jādomā par jaunu ūdensvadu.

Smilšainā vietā, pat tīri teorētiski “meklēt āderes” nav loģiska pamatojuma, jo ūdens būs jebkurā vietā kur urbs spici un ūdens līmenis sāksies vienā un spices ierikosana marupe tajā pašā dziļumā, lai kur arī mēģinātu – (

Reģistrēties vai Ieiet ar sociālo mediju profilu: Apstiprināt e-pastu

Šie filtri ir izstrādāti tā, lai tie būtu maksimāli aizsargāti pret kalmatācija, taču, protams, ir svarīgi ņemt vērā, ka katram filtram ir savs kalpošanas laiks, kas atkarīgs no ūdens kvalitātes un ķīmiskā sastāva.

Zemē tiek iekustināta vai ievibrēta fulfilledāla segcaurule, parasti 76, 89 vai 114 mm diametrā. Caurules iekšpusi pakāpeniski atbrīvo no grunts, izmantojot ūdens šļūteni, kurai galā ir fulfilledāla caurule svaram un grunts mehāniskai irdināšanai. Lai to paveiktu, vajadzīgs liels ūdens daudzums. Sasniedzot vajadzīgo dziļumu, segcaurulē tiek ielikta spice, un tad segcaurule ar sviras, vinčas vai domkrata starpniecību tiek izvilkta ārā, atstājot spici vajadzīgajā dziļumā.

Tādējādi pašam jāparūpējas par to, lai pievadītu mājai ūdeni, kā arī atbilstīgi likumdošanai notekūdeņi tiktu savākti un nepiesārņotu copyrightārtējo vidi.

Ūdens spice ir salīdzinoši ātrs un ekonomisks ūdensapgādes risinājums, kas ir pilnībā pietiekams dārza laistīšanai, pirtij, bet veiksmīgākajos gadījumos var nodrošināt arī privātmājas ūdensapgādes vajadzības.

403 Forbidden Be sure to ahead this error display to buvkom.lv's WebMaster. Accessibility is forbidden towards the requested web site:

Kokteilis “Esmu gatava dalīties ar dažiem faktiem” – Jāņa Timmas māsa atbild uz spekulācijām un lūdz sabiedrības iesaisti patiesības noskaidrošanā

Report this page